✿ Pussycat Dolls ✿
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✿ Pussycat Dolls ✿

Welcome to the first forum about PCD..
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Da li si vanzemaljac?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
*Latino*Dance*Girl*
✿AdMiNiStRaToR✿
✿AdMiNiStRaToR✿
*Latino*Dance*Girl*


Posts : 371
Points : 531
Join date : 2009-08-15
Age : 27
Location : *In My Own World*

Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:30 pm

... http://tupikit.lupiga.com/testovi/alien/index.htm ...
Proveri tu!
Back to top Go down
http://galaxy-school.forumotion.com
♪...Hush,Hush...♪
Početnik!
Početnik!
♪...Hush,Hush...♪


Posts : 180
Points : 196
Join date : 2009-08-14
Age : 27
Location : ...in Neverland...

Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Re: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 7:35 pm

Hahahha..meni je ispalo da sam SIENCE FREAK!!lol.....
Back to top Go down
~Sanja Barken~ <3
Početnik!
Početnik!
~Sanja Barken~ <3


Posts : 138
Points : 146
Join date : 2009-08-23
Age : 27
Location : Kikinda

Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Re: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:58 am

Lol,i meni je..xD
Back to top Go down
http://rebeldeworld-serbia.express-forum.net/forum.htm
Anaksunamun

Anaksunamun


Posts : 51
Points : 53
Join date : 2009-08-24

Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Re: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitimeSat Sep 05, 2009 6:05 pm

GENETSKI MODIFICIRANA MEDUZA
Na žalost moramo vas informirati da vi niste vanzemaljac, vec ste, opet na žalost, samo jedan neuspjeli experiment koji je trebao biti zataškan, ali eto igrom slucaja dospjeli ste na ulicu.

Da, Vi ste GENETSKI MODIFICIRANA MEDUZA!

Možda sada malo bolje shvacate svoju ovisnicku potebu za vodom. Možda su vam sad jasne one sitacije u kojima ste se osjecali totalno drugacije od svih drugih. Svijet vam možda i nije bio naklonjen, ali sada vam je prilicno jasno da nij niti imao zašto.
Osim što ste smiješna greška prirode, vaša narav vas je uvijek ostavljala izvan dosega ljudi i njihovih osjecaja, vaša samoca vam sve više godi.

Naš savijet:

Prošecite do prve obale najbližeg mora i zauvijek zaronite u plavetnilo, ko zna, možda cete imati srece, pa vas pokupi neka koca.


xixi xixi xixi xixi xixi
Joj, crkla sam od smeha... obozavam ove fore!!!
Back to top Go down
http://mitologija.freeforums.org/
roberta_bg
Početnik!
Početnik!
roberta_bg


Posts : 112
Points : 123
Join date : 2009-08-24

Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Re: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 2:01 pm

meni je ispalo...

SF FAN - NITRO TUPSON
Da, da, sve ste nam rekli! Eto samo u grubo: Pogledali ste nekoliko SF filmova + dve, tri epizode neke SF serije, i sad mislite da ste popili svu pamet svijeta o međuplanternim odnosima i međusobnoj komunikaciji udaljenih civilizacija! Da, da, znamo da vam je M.Falcon najbolji brod na svijetu (osim ako niste zastranili na Zvijezdane Staze - u tom slućaju stvarno nemamo rijeći za vas! Pukli ste!) Moramo vam reći Princeza Lea i Luk nisu brat i sestra i da je Amidala bar 10 godina starija od Obi One-a! Darth Vader je astmatićar i zato mora stalno biti u kontroliranoj okolini - ne onaj njegov šljem nije fora - to je dio sofisticirane medicinske opreme - i ne, ne bi se voljeni naći na njegovom mjestu! O Picardu da ni ne poćinjemo! Zadnje informacije su da je prokockao Enterprise negdje na granici Ferengi (ili kako se vec piše, uostalom, kao da je važno) carstva!

Volite misliti o sebi da ste SF FAN

Ajde, ajde, nemojte sad tužno pogledavati prema svojoj video kolekcijici koju tako brižno skupljate tjednima, dok vam kroz glavu prolazi "nisam ja takav / va" !

Naš savijet:

Prosurfajte malo internetom, pogledajte gdje se održava kakva SF konvencija i potrudite se doći do nje. Ko zna, možda kad se vratite za par godina i opet riješite ovaj test, možda ćete napredovati za koju stepenicu! Njavažnije je da ne gubite nadu, već je i ova vaša inicijativa korak prema uspjehu!
Back to top Go down
Sponsored content





Da li si vanzemaljac? Empty
PostSubject: Re: Da li si vanzemaljac?   Da li si vanzemaljac? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li si vanzemaljac?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
✿ Pussycat Dolls ✿ :: ✿.。.Off Topic .。.✿ :: Chat&Games :: Chat!! =)-
Jump to: