✿ Pussycat Dolls ✿
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✿ Pussycat Dolls ✿

Welcome to the first forum about PCD..
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Glavna u grupi, da ili ne???

Go down 
+4
✿PcD BiG FaN✿
*~T*a*m*a*r*a~*
~Sanja Barken~ <3
ThE @nGeL AnD ThE JeRk
8 posters
AuthorMessage
ThE @nGeL AnD ThE JeRk
Početnik!
Početnik!
ThE @nGeL AnD ThE JeRk


Posts : 113
Points : 138
Join date : 2009-08-10

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 6:01 pm

Mnogi misle da je Nicole glavna u PCD i da bas zbog toga izbijaju svadje u grupi, sta vi mislite da li je ona stvarno glavna bla bla bla
Back to top Go down
~Sanja Barken~ <3
Početnik!
Početnik!
~Sanja Barken~ <3


Posts : 138
Points : 146
Join date : 2009-08-23
Age : 27
Location : Kikinda

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:36 am

Ja msm da je glavna,ali s razlogom...;D Msm,najlepse peva,igra i tak' to,zasluzila je da bude glavna..^^ <33
Back to top Go down
http://rebeldeworld-serbia.express-forum.net/forum.htm
*~T*a*m*a*r*a~*

*~T*a*m*a*r*a~*


Posts : 20
Points : 23
Join date : 2009-08-22
Age : 27

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 3:37 am

~Sanja Barken~ <3 wrote:
Ja msm da je glavna,ali s razlogom...;D Msm,najlepse peva,igra i tak' to,zasluzila je da bude glavna..^^ <33
Slazem se! Jeste glavna, to se vidi, ali ima razloga..ne kazem da su ostale bedne, i one su extra, ali je Nicole najbolja na celu happy
Back to top Go down
✿PcD BiG FaN✿
✿AdMiNiStRaToR✿
✿AdMiNiStRaToR✿
✿PcD BiG FaN✿


Posts : 241
Points : 1348
Join date : 2009-08-09

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 3:54 am

Pa da ali mi ostale nismo ni videle na celu..Extra je Nicole ja je obozavam..Ali ove druge ko da ni ne pevaju..Bolje da se grupa zove Nicole..hehehehehhe..
Back to top Go down
https://pcd-4ever.forumotion.net
~Sanja Barken~ <3
Početnik!
Početnik!
~Sanja Barken~ <3


Posts : 138
Points : 146
Join date : 2009-08-23
Age : 27
Location : Kikinda

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:49 am

Pa da..To jeste malo glupo,sto samo Nicole peva..Msm,one su GRUPA,zar ne?Normalno je da svi clanovi grupe pevaju...Al dobro...(:
Back to top Go down
http://rebeldeworld-serbia.express-forum.net/forum.htm
*~T*a*m*a*r*a~*

*~T*a*m*a*r*a~*


Posts : 20
Points : 23
Join date : 2009-08-22
Age : 27

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:38 am

Pa dobro, da, ne msilim ja da ostale trreba da se kriju u njenoj senci ili tako nesto, ali je bas volim...mozda kad bi i ostale pevale bilo bi super...
Back to top Go down
~Sanja Barken~ <3
Početnik!
Početnik!
~Sanja Barken~ <3


Posts : 138
Points : 146
Join date : 2009-08-23
Age : 27
Location : Kikinda

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 5:41 am

Heh...ni ja... Ja sam na strani Nicole xD Sta god bude bilo,svadja ili nesto tako,ja sam za Nicole...xD
Back to top Go down
http://rebeldeworld-serbia.express-forum.net/forum.htm
♥Boxy♥
Početnik!
Početnik!
♥Boxy♥


Posts : 110
Points : 118
Join date : 2009-08-24

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:00 am

pa ona je glawna sa doobrim razlogom..ali nije u redu da potcenjiuje druge..!!...
ponasha se kao da je jedina u grupi i zato se swi tako chesto swadjaju..
Back to top Go down
Nena <3

Nena <3


Posts : 5
Points : 7
Join date : 2009-08-24
Age : 30

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:53 am

Ona peva prelepo dok od ostalih samo Melody... A ipak kao sto bi trebalo ona najvise vuce nastupe i bez obzira sto sve igraju, ona ima vise prednosti jer i peva i i igra... happy
Back to top Go down
PCD-Girl
Početnik!
Početnik!
PCD-Girl


Posts : 108
Points : 116
Join date : 2009-08-14
Age : 28

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 9:06 am

~Sanja Barken~ <3 wrote:
Ja msm da je glavna,ali s razlogom...;D Msm,najlepse peva,igra i tak' to,zasluzila je da bude glavna..^^ <33
Back to top Go down
http://rnadal4ever.forumotion.net
♪...Hush,Hush...♪
Početnik!
Početnik!
♪...Hush,Hush...♪


Posts : 180
Points : 196
Join date : 2009-08-14
Age : 27
Location : ...in Neverland...

Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 11:24 am

Meni je mnogo drago sto je ona glavna u grupi jer to i zasluzuje..a i ostale pevaju...samo se to ne cuje toliko u pesmama ali recimo na koncertu i one pevaju..i mislim da sve jako lepo pevaju..to su pokazale kada su sad na Doll Domination albumu snimile svaka svoju pesmu.....ali mi je mnogo drago sto je Nicole ,,glavna'' jer je to i zasluzila,a i nju najvise volim
Back to top Go down
Sponsored content





Glavna u grupi, da ili ne??? Empty
PostSubject: Re: Glavna u grupi, da ili ne???   Glavna u grupi, da ili ne??? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Glavna u grupi, da ili ne???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
✿ Pussycat Dolls ✿ :: .。.✿PCD✿.。. :: Group Members :: Nicole Scherzinger-
Jump to: