✿ Pussycat Dolls ✿

Welcome to the first forum about PCD..

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Near the eyes but far from the road to his heart

Go down 
AuthorMessage
●●●Crazy-for-an-idiot●●●

PostSubject: Near the eyes but far from the road to his heart   Thu Aug 20, 2009 3:41 pm

Da li Vam se nekada desilo nesto sto nikada ne bi ste ni sanjali?
Sto je vidjeno u samo najludjim snovima.Toliko ludim da se zapitamo zasto stvarnost nije vise nalik snu i masti.Da zamislimo ishod necega kakav zelimo da bude i tako da bude u zivotu...

Ali tako bi neko naskodio nekome.A neko bi postao zarobljenik sopstvene savesti

Ali nije moje da presudjujem.Mozda je bolje sto je ovako kako je.Jer u masti ne vidimo granicu dok se ne sapletemo na nju a u zivotu su onim realnima ljudima jasno predocene kao deo svakodnevnice i njihovih zivota.
Back to top Go down
View user profile
●●●Crazy-for-an-idiot●●●

PostSubject: Re: Near the eyes but far from the road to his heart   Thu Aug 20, 2009 3:57 pm

Stajala sam i gledala u njegov prozor.Dok sam se dvoumila izmedju nagona da li da razbijem kamenom staklo koje se vidi kroz siblje dvorista izmedju nasih,koje me deli od njega i nagona da vristim njegovo ime na sav glas da bi video da sam tu.Prva ideja nije zvucala lose.

Uzela sam kamen koji je stajao na prozorskoj dasci.Moj deda ga je obicno koristio da ga stavi preko najlona da ga ne oduva vetar.Podigla sam ruku polako i tada se zacula pesma od Natase Bekvalac iz nekih kola koja su protutnjala ulicom i deo pesme 300 stepani : ,,Kad me ljubav napravi budalom izlazim preko simsa sebi jer sam kriva...,, - i shvatila sam.

Ako to uradim samo cu ispasti budala.Naravno,njegovi bi odmah proverili odakle je kamen dosao i ja bih bila glavni krivas,s obzirom na to da u kucu izmedju njegove i moje niko ne stanuje vec par meseci.

A i on bi mogao da se posece....sto bi mene bolelo vise nego njega,iako on ne bi bio toga svestan uopste...

Sela sam nazad na stolicu i zaklopila oci , razmisljajuci...ubrzo ce doci njegova sestra po nekoj tetki kod mene da setamo.

Ona nije znala da volim Luku.Njenog brata.Ne sme da sazna nikada,jer kad se poswadjam,istrtljace mu!

Ona i ja smo uwek bile bffs.Znamo se oko 8,9 godina.Ali ne smem joj reci.Ne jos.Ne bi me razumela.Ja sam i ranije bila zacopana u njega,samo sto to niko nije znao.

Al kada sam bila u trecem razredu,odselila sam se za susedni grad i napustila skolu.Pre mog napustanja skole pola skole je bilo zacopano u Luku.Sad skoro niko.Iako je proslo skoro 3 godine.Promenio se.Blond plawa kosa mu je sad swetlo smedja i lepsi je.Mada se ne bi moglo reci i ljubazniji.

Zimus me je namerno gurnuo na klizanju.Tad jos nisam shwatila da sam zaljubljena u njega,ali je ipak boleo sam njegov cin,nego pad na ledja po sred leda.
Back to top Go down
View user profile
●●●Crazy-for-an-idiot●●●

PostSubject: Re: Near the eyes but far from the road to his heart   Thu Aug 20, 2009 4:25 pm

Setale smo stazom do DIS-a.

- Kajo,ne znam sta ti je.U zadnje vreme se jaaaako cudno ponasas - poce Iva

Zaledila sam se.Iva nije bila od onih koji primecuju drugih ljudi.Dok sam ja bila bas zaokupljena promenom ponasanja swih oko sebe i uglawnom bih JA to pitala NJU , nikad ne bi ONA pitala MENE.Ne kazem da je bas briga.Ona jednostavno zivi u svom svetu.To nije bas lose ali se za neke stvari pravi nedodirljiva i ponekada je sebicna sto je lose po meni.Ali uprkis svemu ovome,ja je volim!

- Stalno cutis,gledas samo belo,vise ne mogu da ocekujem od tebe saljive komentare.Shvatas li koliko dugo mi nijedanput nisi rekla : ,,Ma daj,, - poce opet Iva

- Jednostavno...nije bitno...Stvarno Kivs - rekla sam u mom bezuspesnom pokusaju da se osmehnem,pa sam je,da bih prikrila neuspeh,nazvala imenom koji sam joj nadenula jos pre godinu dana.Kivs.

Do DIS-a nijedna nije vise progovarala.Kad smo sele na nase uobicajeno mesto u restoranu,narucila mi je Kapucino,Colu i palacinke dok je ona uzela pomfrit,coca colu i toplu cokoladu.

Samo smo jele na stolu pored kog smo se uvek sastajale.Pored njega,je billa ugradjena saksija,kao deo stola.Jednom sam bacila tu zvaku i svasta uradila a Iva se samo smejala.Ali sada nijednoj nije bilo do smejanja.

Otisla je svaka svojoj kuci.Sutra ide na Zlatibor,pa mi je bilo malo krivo kad sam videla kako je proslo jedno od nasih popodneva.
Back to top Go down
View user profile
●●●Crazy-for-an-idiot●●●

PostSubject: Re: Near the eyes but far from the road to his heart   Thu Aug 20, 2009 8:01 pm

Dani prolaze......nekad bih samo zelela da ne cujem nista kad zatworim oci.

Ali kamo srece da je to moguce.

Sat nece sporije ici ako ga trsnemo swom snagom o zid ili sutnemo pod krewet.

Wreme je tu,ide swojim jedinstwenim tokom kao i cowecanstwo.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Near the eyes but far from the road to his heart   

Back to top Go down

Near the eyes but far from the road to his heart
Back to top 
Page 1 of 1